29


08.2017

Miło nam gościć Was na naszej stronie.

Chcemy zaproponować Wam fotografię ślubną, okolicznościową-magiczną i niepowtarzalną.

Jesteśmy zgranym teamem zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.  Owocuje to pięknymi kadrami-patrzymy na to samo wydarzenie z dwóch różnych perspektyw-kobiety i mężczyzny.  Każde z nas zwraca uwagę na inne szczegóły a że rozumiemy się bez słów to potrafimy złożyć je w doskonałą całość.  Fotografowanie na cztery ręce sprawia, że nie umyka nam żadna ważna dla Was chwila, ponieważ możemy być w dwóch miejscach jednocześnie!

Piotr – jako zawodowy, doświadczony fotograf dba o perfekcyjną jakość zdjęć.

Jest kreatywnym fotografem nie tylko z pasji, ale i z wykształcenia. Ukończył Akademię Sztuk Wizualnych w 1995 roku. Używał wówczas sprzętu analogowego, co do dziś procentuje szacunkiem dla każdego ujęcia.

Przez prawie 20 lat pracy zawodowej spotykał pary, które miały własną wizję fotograficznych pamiątek, jak i takie, które w pełni zdawały się na jego doświadczenie. Do nowych ujęć zawsze inspirują go spotkania z Wami!

Gosia – jako dyplomowana wizażystka – dba dodatkowo o perfekcyjną jakość makijażu i fryzury Pary Młodej oraz scenerię do zdjęć.  Jej zdjęcia stanowią dopełnienie wizji artystycznej Piotra.

Mieszkamy w Poznaniu, ale zdjęcia wykonamy dla Was w każdym zakątku nie tylko Polski ale i Europy.  Doradzimy, zaproponujemy przepiękne miejsca na ślub, plener ślubny lub podróż poślubną (zakładka Podróże).  Razem stworzymy dla Was piękną pamiątkę na całe życie.  Od Was zależy czy będzie to fotografia okolicznościowa, fotografia ślubna, reportaż ślubny, sesja plenerowa, sesja narzeczeńska czy sesja rodzinna.  Z przyjemnością uwiecznimy ważne dla Was momenty jak uroczystości rodzinne, sesje noworodkowe, dziecięce, Komunię Św., Chrzest Św., Bierzmowanie czy imprezę firmową.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Mówimy „NIE” banalnym, ustawianym zdjęciom ślubnym.  Nie przeszkadzamy, nie absorbujemy swoją obecnością, jesteśmy praktycznie niezauważalni wśród gości, ale czujni, aby uchwycić każdy magiczny moment.  Największą nagrodą dla nas jest Wasza radość i wzruszenie podczas oglądania efektu końcowego naszej pracy.

Miło nam będzie towarzyszyć Wam z aparatami w tak ważnych dla Was chwilach.

 

Przebieg reportażu ślubnego/sesji ślubnej:
Najlepszy efekt osiągniemy, gdy ślubny album będzie zawierał fotografie począwszy od przygotowań, poprzez samą uroczystość ślubną, weselną, zakończywszy na zdjęciach plenerowych.
Na te ostatnie, dla komfortu Waszego oraz Waszych gości, najlepiej umówić się kilka dni po ceremonii. Wspólnie wybierzemy miejsce i czas.
Fotografia weselna zawsze wykonywana jest przy profesjonalnym oświetleniu, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Podczas przyjęcia możecie podarować swoim gościom minisesję w zaaranżowanym na miejscu studio.

Oferujemy:
Pełen reportaż ślubny (przygotowania, ceremonia kościelna lub świecka, wesele, sesja zdjęciowa w plenerze), para młoda otrzymuje:
wszystkie wykonane fotografie (minimum 500) na płytach DVD
Dodatkowe usługi-fotoksiążki, albumy, sesje narzeczeńskie i inne –  do uzgodnienia.
Zapraszamy na wstępną, niezobowiązującą rozmowę przy dobrej kawie, gdzie poznamy Was i Wasze oczekiwania.

https://www.facebook.com/Esperable/

GSM: 606 577 422

piotrfotoiwanski@gmail.com

 

 

 

 

 

 


29


08.2017

Esperable zaprasza!

Polecamy naszą nową wspólną produkcję-reportaż ślubny i sesję plenerową Ady i Bartka.

Więcej zdjęć w portfolio ślubnym.

 

 

 

 

 


04


05.2015

Dzisiaj przedstawiam Wam zdjęcia ślubne Basi i Dawida.

Zasługują na uwagę ze względu na nietypowe umiejscowienie ceremonii ślubnej-ślub odbył się w plenerze.

Pogoda dopisała :-)

Wykonanie fotografii ślubnej tak miłej parze i w takim plenerze to czysta przyjemność!

Dziękuję.

Więcej zdjęć w portfolio ślubnym.

 

 

 

 


20


03.2013

Przedstawiam Wam kilka zdjęć z sesji ślubnej przemiłej pary.
Oczywiście fotografia ślubna wykonana w Poznaniu.
Więcej zdjęć w portfolio ślubnym.

fotografia ślubna poznań

fotografia ślubna poznań


11


01.2013

Więcej w zakładce ŚLUBNE


11


04.2011

Przedstawiam Wam wybrane, najmilsze mi fotografie ślubne uczynione przeze mnie…


21


02.2011

Przyszłe pary młode zapraszam do zakładki „ŚLUBNE”, natomiast zainteresowanych innym rodzajem fotografii do „PORTFOLIO”.

Podstawowy  cennik  i oferta fotografii  ślubnej.

O mnie:

Jestem fotografem nie tylko z pasji, ale i z wykształcenia. Ukończyłem Akademię Sztuk Wizualnych w 1995 roku. Korzystałem wówczas ze sprzętu analogowego, co do dziś procentuje szacunkiem dla każdego ujęcia.

Przez ponad 15 lat pracy zawodowej spotykałem pary, które miały własną wizję fotograficznych pamiątek, jak i takie, które w pełni zdawały się na moje doświadczenie. Do nowych ujęć zawsze inspirują mnie spotkania z Wami!

Jeśli zdecydujecie się na współpracę ze mną, sprawię, że efekt naszego spotkania spełni Wasze oczekiwania pod postacią naturalnego reportażu, pełnego uśmiechów, czasem łez wzruszenia, emocji w każdej postaci.

Fotografia ślubna nie jest jedyną, jaką się zajmuję. Z przyjemnością uwiecznię zaręczyny, przedślubne spotkanie przyjaciółek, rodzinę czekającą na maleństwo czy pełne radości twarze waszych dzieci. Oferuję także profesjonalne fotografie reklamowe, portretowe i reportaże.

Zdjęcia wykonuję na terenie całej Wielkopolski.

 

Przebieg sesji ślubnej:

Najlepszy efekt osiągniemy, gdy ślubny album będzie zawierał fotografie począwszy od przygotowań, poprzez samą uroczystość ślubną, weselną, zakończywszy na zdjęciach plenerowych.

Na te ostatnie, dla komfortu Waszego oraz Waszych gości, najlepiej umówić się kilka dni po ceremonii. Wspólnie wybierzemy miejsce i czas.

Fotografia weselna zawsze wykonywana jest przy profesjonalnym oświetleniu, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Podczas przyjęcia możecie podarować swoim gościom mini-sesje w zaaranżowanym na miejscu studio.

 

 

Fotografia ślubna PoznańFotografia dzieci Poznań


24


10.2010

Czas odświeżyć stronę, więc znakomita para w świetnej;) sesji ślubnej…Więcej zdjęć


11


09.2010

Dzisiaj przedstawiam kilka zdjęć ślubnych i sesję plenerową przemiłej pary…Zdjęcia wykonałem w Poznaniu i Rogalinie. Więcej zdjęć.


15


07.2010

Dzisiaj przedstawię Wam kilka zdjęć z bardzo fajnego ślubu moich przyjaciół. Było bardzo wesoło!!!
Więcej w zakładce ŚLUBNE.


Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 Fotografia ślubna Poznań. Kopiowanie zdjęć bez zgody autora zabronione. Wordpress Fotoblog Design: WebLove.PL. Translator By N2H
Fotograf Poznań - Piotr Iwański - Fotografia ślubna Poznań - fotografia dzieci Poznań.