29


08.2017

Miło nam gościć Was na naszej stronie.

Chcemy zaproponować Wam fotografię ślubną, okolicznościową-magiczną i niepowtarzalną.

Jesteśmy zgranym teamem zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.  Owocuje to pięknymi kadrami-patrzymy na to samo wydarzenie z dwóch różnych perspektyw-kobiety i mężczyzny.  Każde z nas zwraca uwagę na inne szczegóły a że rozumiemy się bez słów to potrafimy złożyć je w doskonałą całość.  Fotografowanie na cztery ręce sprawia, że nie umyka nam żadna ważna dla Was chwila, ponieważ możemy być w dwóch miejscach jednocześnie!

Piotr – jako zawodowy, doświadczony fotograf dba o perfekcyjną jakość zdjęć.

Jest kreatywnym fotografem nie tylko z pasji, ale i z wykształcenia. Ukończył Akademię Sztuk Wizualnych w 1995 roku. Używał wówczas sprzętu analogowego, co do dziś procentuje szacunkiem dla każdego ujęcia.

Przez prawie 20 lat pracy zawodowej spotykał pary, które miały własną wizję fotograficznych pamiątek, jak i takie, które w pełni zdawały się na jego doświadczenie. Do nowych ujęć zawsze inspirują go spotkania z Wami!

Gosia – jako dyplomowana wizażystka – dba dodatkowo o perfekcyjną jakość makijażu i fryzury Pary Młodej oraz scenerię do zdjęć.  Jej zdjęcia stanowią dopełnienie wizji artystycznej Piotra.

Mieszkamy w Poznaniu, ale zdjęcia wykonamy dla Was w każdym zakątku nie tylko Polski ale i Europy.  Doradzimy, zaproponujemy przepiękne miejsca na ślub, plener ślubny lub podróż poślubną (zakładka Podróże).  Razem stworzymy dla Was piękną pamiątkę na całe życie.  Od Was zależy czy będzie to fotografia okolicznościowa, fotografia ślubna, reportaż ślubny, sesja plenerowa, sesja narzeczeńska czy sesja rodzinna.  Z przyjemnością uwiecznimy ważne dla Was momenty jak uroczystości rodzinne, sesje noworodkowe, dziecięce, Komunię Św., Chrzest Św., Bierzmowanie czy imprezę firmową.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Mówimy „NIE” banalnym, ustawianym zdjęciom ślubnym.  Nie przeszkadzamy, nie absorbujemy swoją obecnością, jesteśmy praktycznie niezauważalni wśród gości, ale czujni, aby uchwycić każdy magiczny moment.  Największą nagrodą dla nas jest Wasza radość i wzruszenie podczas oglądania efektu końcowego naszej pracy.

Miło nam będzie towarzyszyć Wam z aparatami w tak ważnych dla Was chwilach.

 

Przebieg reportażu ślubnego/sesji ślubnej:
Najlepszy efekt osiągniemy, gdy ślubny album będzie zawierał fotografie począwszy od przygotowań, poprzez samą uroczystość ślubną, weselną, zakończywszy na zdjęciach plenerowych.
Na te ostatnie, dla komfortu Waszego oraz Waszych gości, najlepiej umówić się kilka dni po ceremonii. Wspólnie wybierzemy miejsce i czas.
Fotografia weselna zawsze wykonywana jest przy profesjonalnym oświetleniu, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Podczas przyjęcia możecie podarować swoim gościom minisesję w zaaranżowanym na miejscu studio.

Oferujemy:
Pełen reportaż ślubny (przygotowania, ceremonia kościelna lub świecka, wesele, sesja zdjęciowa w plenerze), para młoda otrzymuje:
wszystkie wykonane fotografie (minimum 500) na płytach DVD
Dodatkowe usługi-fotoksiążki, albumy, sesje narzeczeńskie i inne –  do uzgodnienia.
Zapraszamy na wstępną, niezobowiązującą rozmowę przy dobrej kawie, gdzie poznamy Was i Wasze oczekiwania.

https://www.facebook.com/Esperable/

GSM: 606 577 422

piotrfotoiwanski@gmail.com

 

 

 

 

 

 


Komentarze do wpisu

Dodaj komentarz

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 Fotografia ślubna Poznań. Kopiowanie zdjęć bez zgody autora zabronione. Wordpress Fotoblog Design: WebLove.PL. Translator By N2H
Fotograf Poznań - Piotr Iwański - Fotografia ślubna Poznań - fotografia dzieci Poznań.