21


02.2011

Przyszłe pary młode zapraszam do zakładki „ŚLUBNE”, natomiast zainteresowanych innym rodzajem fotografii do „PORTFOLIO”.

Podstawowy  cennik  i oferta fotografii  ślubnej.

O mnie:

Jestem fotografem nie tylko z pasji, ale i z wykształcenia. Ukończyłem Akademię Sztuk Wizualnych w 1995 roku. Korzystałem wówczas ze sprzętu analogowego, co do dziś procentuje szacunkiem dla każdego ujęcia.

Przez ponad 15 lat pracy zawodowej spotykałem pary, które miały własną wizję fotograficznych pamiątek, jak i takie, które w pełni zdawały się na moje doświadczenie. Do nowych ujęć zawsze inspirują mnie spotkania z Wami!

Jeśli zdecydujecie się na współpracę ze mną, sprawię, że efekt naszego spotkania spełni Wasze oczekiwania pod postacią naturalnego reportażu, pełnego uśmiechów, czasem łez wzruszenia, emocji w każdej postaci.

Fotografia ślubna nie jest jedyną, jaką się zajmuję. Z przyjemnością uwiecznię zaręczyny, przedślubne spotkanie przyjaciółek, rodzinę czekającą na maleństwo czy pełne radości twarze waszych dzieci. Oferuję także profesjonalne fotografie reklamowe, portretowe i reportaże.

Zdjęcia wykonuję na terenie całej Wielkopolski.

 

Przebieg sesji ślubnej:

Najlepszy efekt osiągniemy, gdy ślubny album będzie zawierał fotografie począwszy od przygotowań, poprzez samą uroczystość ślubną, weselną, zakończywszy na zdjęciach plenerowych.

Na te ostatnie, dla komfortu Waszego oraz Waszych gości, najlepiej umówić się kilka dni po ceremonii. Wspólnie wybierzemy miejsce i czas.

Fotografia weselna zawsze wykonywana jest przy profesjonalnym oświetleniu, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Podczas przyjęcia możecie podarować swoim gościom mini-sesje w zaaranżowanym na miejscu studio.

 

 

Fotografia ślubna PoznańFotografia dzieci Poznań


Komentarze do wpisu

Dodaj komentarz

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2019 Fotografia ślubna Poznań. Kopiowanie zdjęć bez zgody autora zabronione. Wordpress Fotoblog Design: WebLove.PL. Translator By N2H
Fotograf Poznań - Piotr Iwański - Fotografia ślubna Poznań - fotografia dzieci Poznań.